Jesień zawitała do przedszkola!
W piątkowy ranek Przedszkole w Starkowie odwiedziła Pani Jesień ze swoimi podopiecznymi. Wśród nich zobaczyć można było np.: grzybki, dynie, liście, drzewa, jesienne duszki, leśne chochliki oraz młodsze siostry Jesieni, które obiecały, że gdy podrosną również odwiedzą dzieci w przedszkolu i szkole. Jesień wraz z pomocnikami odwiedziła wszystkie oddziały przedszkolne, oraz niektóre klasy szkoły podstawowej, częstując cukierkami i gubiąc za sobą liście. Wszystkich rzecz jasna, nie dało się odwiedzić jednego dnia, za co przepraszamy. Gdy cały budynek, został już oczarowany jesienną atmosferą – Jesień wraz z dziećmi udała się do grupy „Pszczółki”, gdzie spędziła dzień. W tej grupie było tego dnia bardzo kolorowo i pysznie a to dlatego, że to właśnie dzieci z tej grupy zamieniły się w pomocników Jesieni. Dzieci podjęły ją smakołykami przyniesionymi z domu, które podzieliły też między siebie . W zamian Jesień urządziła im taneczne konkursy z balonami w roli głównej!. Nauczyła też jak zrobić kompot z dyni czy lampiony ze słoików. Na koniec odtańczono pożegnalnego walczyka i Jesień udała się w dalszą drogę do kolejnego przedszkola. Mamy nadzieję, że zawita u nas za rok! Dzień był dla dzieci pełen wrażeń i na pewno na długo pozostanie w pamięci!
Dziękujemy: Mamom przedszkolaków za wspaniałe i pomysłowe kreacje naszych milusińskich. Mamie Klaudii, za zakupy na balik. Paniom z kuchni przedszkolnej, za pomoc w przygotowaniu kompotu z dyni. Nauczycielom, którzy przyjęli nas w swoje progi oraz Pani Dyrektor za możliwość zorganizowania baliku i ciepłe przyjęcie w swoim gabinecie.
Panie z grupy „Pszczółki”
z wychowankami