INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Stowarzyszenie Gospodarczo-Edukacyjne "Przyjaciele Szkoły" i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie, kod pocztowy 64-234, adres e-mail: starkowo6@wp.pl, tel. 065-549-60-45.

Inspektorem danych osobowych w Stowarzyszeniu Gospodarczo-Edukacyjnym "Przyjaciele Szkoły" oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starkowie jest Pan Dariusz Groń, adres e-mail: dgron76@gmail.com, tel. 501-542-155.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym i obowiązku prawnym ciążącym na administratorze.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy i podmioty na podstawie przepisów prawa lub umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania realizowanych zadań.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

MIKOŁAJKI!!!

6 grudnia już od rana czekaliśmy na wizytę Mikołaja. Niestety Mikołaj nas nie odwiedził.............

Czytaj więcej
SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

Gdy my się w przedszkolu bawimy, gdy każdy z nas dobrze się czuje to górnik odważny i dzielny, głęboko pod ziemią pracuje. Trudna to praca wcale nie lekka, dzwonią kilofy, pot z czoła zcieka.

Czytaj więcej
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA!

Jak ja kocham misia mego Nie potrafię żyć bez niego. Zawsze chętny do pomocy Rano, w dzień, a nawet w nocy. Gdy przytulam mocno go To magiczną czuję moc.

Czytaj więcej
ZADUMA......

W związku z obchodami Dnia Wszystkich świętych oraz zbliżającą się 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej
JABŁUSZKO

Nasza szkoła i przedszkole po raz pierwszy przyłączyła się do akcji charytatywnej ,,Jabłuszko”, której hasło brzmiało „weź jabłuszko, wrzuć monetę".

Czytaj więcej
DZIEŃ CHŁOPAKA

Buzia Twoja uśmiechnięta, w dniu radosnym Twego święta Przyjmij proszę me życzenia, niech się spełnią Twe marzenia Ważna dzisiaj data taka, bo to przecież Dzień Chłopaka!

Czytaj więcej