INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCHZgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Stowarzyszenie Gospodarczo-Edukacyjne "Przyjaciele Szkoły" i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie, kod pocztowy 64-234, adres e-mail: starkowo6@wp.pl, tel. 065-549-60-45.

Inspektorem danych osobowych w Stowarzyszeniu Gospodarczo-Edukacyjnym "Przyjaciele Szkoły" oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starkowie jest Pan Dariusz Groń, adres e-mail: dgron76@gmail.com, tel. 501-542-155.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym i obowiązku prawnym ciążącym na administratorze.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy i podmioty na podstawie przepisów prawa lub umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania realizowanych zadań.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Mikołajki

„Drogi święty Mikołaju, przybądź do nas, bo już czas. Wszystkie dzieci Cię kochają i serduszka biją nam”

Czytaj więcej
Spotkanie z górnikiem

„Głęboko pod ziemią górnicy pracują, czarny węgiel w ziemi kilofami kują. On dużo energii człowiekowi daje, dzięki niemu światło, ogrzane mieszkanie”

Czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

„Dziś z mej księgi czarodziejskiej bajki wyskoczyły I w postaci najróżniejsze Dzieci się zmieniły Z najpiękniejszych opowieści, baśni i bajeczek Kto postacią, jaką stał się, zaraz mi powiecie"

Czytaj więcej
Dzień Chłopaka

„W kalendarzu wielka draka, już niedługo Dzień Chłopaka, my dziś o was pamiętamy i życzenia wam składamy”.

Czytaj więcej
Dzień Języków Obcych

„Kto języki obce zna, ten się całkiem nieźle ma. Jakie święto skrywa jesień Gdy 26 wrzesień? Wie to każdy z naszych smyków Europejski Dzień Języków!”.

Czytaj więcej
Dzień Przedszkolaka

„Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Ani, Basi i Krzysia. W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce...”.

Czytaj więcej
Pierwsze dni w przedszkolu

„Mam trzy latka, trzy i pół, brodą sięgam ponad stół. Do przedszkola chodzę z workiem i mam znaczek z muchomorkiem. Pantofelki ładnie zmieniam, myję ręce do jedzenia. Zjadam wszystko z talerzyka, tańczę, kiedy gra muzyka. Umiem wierszyk o koteczku, o tchórzliwym koziołeczku, i o piesku co był w…

Czytaj więcej