"Wreszcie upragniona nagroda za cały rok nauki - WYCIECZKA.

Pierwszy dzień zwiedzania: Łagiewniki - Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z ołtarzem przedstawiającym starcie z czterema żywiołami. Wyjątkowa podróż w podziemie do Kopalnia Soli w Wieliczce oraz do Muzeum Żup Krakowskich."

"Wycieczki ciąg dalszy...... Wkraczamy na Wawel, zwiedzamy Katedrę Wawelską, po stromych schodach podążamy w górę ku Dzwonowi Zygmunta. Schodzimy do krypty w podziemiach Wawelu, gdzie znajdują się groby polskich władców. Podziwiamy dziedziniec na Wawelu. Spacerujemy po ulicach Krakowa, mijamy dom Jana Długosza oraz okno papieskie. Zwiedzamy Kościół Mariacki, słuchamy hejnału. Podziwiamy Sukiennice i galerię obrazów.

Ostatni punkt naszego programu to Dzielnica Żydowska na Kazimierzu. Mieliśmy okazję podziwiać pozostałości po zakładach usługowych, stare szyldy i kamienice oraz restauracje. Przed synagogą widzieliśmy ortodoksyjnych ŻYDÓW. Na koniec zwiedziliśmy synagogę, w której znajduje się muzeum kultury żydowskiej. Wieczorem przed snem, spacer po zabytkowych uliczkach Kazimierza."

"Doczekaliśmy się upragnionej Energylandii "

"Wracamy z wojaży, wyczerpani, ale pełni wrażeń, niesamowicie szczęśliwi i dumni z siebie, że daliśmy radę"Galeria zdjęć: