Dziś, zgodnie z kilkuletnią już tradycją, zaprosiliśmy do sali wiejskiej w Starkowie, aby zaprezentować przygotowane przez uczniów naszej Szkoły przedstawienie jasełkowe. Jak co roku chcieliśmy pochwalić się naszą grą aktorską i pięknymi głosami śpiewających, a także przedłużyć atmosferę towarzyszącą świętom Bożego Narodzenia. Dzisiejsze spotkanie połączone było z kolędowaniem, podczas którego zaprezentowali się chętni wokaliści, których w naszym gronie nie brakuje. Uczniowie klas VIII, z pomocą rodziców i wychowawców, przygotowali kawiarenkę, w której można było zakupić domowe ciasta i desery oraz kawę i herbatę. Dziękujemy mieszkańcom Starkowa i okolicznych miejscowości, rodzicom uczniów występujących na scenie i zaangażowanych w przygotowanie uroczystości (kawiarenka, scena, nagłośnienie, zdjęcia, szatnia - wszędzie byli uczniowie!), nauczycielom i samym uczniom za mile spędzony czas. Do zobaczenia w przyszłym roku.Galeria zdjęć: