14 i 15 grudnia już po raz 24 gościliśmy aktorów z przedszkoli i szkół naszej gminy, którzy zaprezentowali jasełka oraz przedstawienia o charakterze bożonarodzeniowym. W tym roku w przeglądzie wzięło udział około 300 aktorów. Każda grupa otrzymała upominki, którymi od kilku lat są artykuły papiernicze oraz słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy sponsorom tegorocznego przedsięwzięcia: Stowarzyszeniu Gospodarczo-Edukacyjnemu „Przyjaciele Szkoły" w Starkowie, Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Wójtowi Gminy Przemęt - panu Januszowi Frąckowiakowi. Dziękujemy również gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, a wśród których znaleźli się: Wójt Gminy Przemęt, Prezes SGE „Przyjaciele Szkoły” - pan Mieczysław Jędrzychowski, sołtys oraz radny wsi Starkowo, a także Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli z całej gminy. Do zobaczenia za rokGaleria zdjęć: